Bine ai venit!
Te așteptăm cu drag în Poiana Ciucaș

Introdu data ta de naștere în câmpurile din formular.
Trebuie să ai cel puţin 18 ani pentru a accesa conţinutul acestui site.

Nr.crt. Nume Localitate Judet Premiu Status
1 Premiu Orarin curs de revendicare
2Abrudan Iuliana JulietaTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
3Alecu Camelia MihaelaZizinBrasovPremiu Orarvalidat
4Alecu SusanaMediasSibiuPremiu Zilnicvalidat
5Alex VargaBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
6Alexandrescu Sergiu DanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
7Alexandrescu Tudor-AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
8Alexandru IonBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
9Andra MartinTecuciGalatiPremiu Orarvalidat
10Andras FlorinIasiIasiPremiu Orarvalidat
11Andrei Alex AdrianBraduArgesPremiu Orarvalidat
12Angelescu MihaiBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
13Anghel IonelBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
14Anghel Mihail DanielPoiana LaculuiArgesPremiu Orarvalidat
15Angiu LiviuStorobaneasaTeleormanPremiu Orarvalidat
16Anton Raluca AuroraZalauSalajPremiu Orarvalidat
17Apostol Andrei SabinVoluntariIlfovPremiu Orarvalidat
18Apostol DanielBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
19Apostu AdrianRadautiSuceavaPremiu Orarvalidat
20Arcip Ionel LucianPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
21Arghir Darius AlexandruBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
22Arsu ConstantinCampulungArgesPremiu Orarvalidat
23Avram Alin IoanDersidaSalajPremiu Orarvalidat
24Avram CristianColceagPrahovaPremiu Zilnicvalidat
25Bacanu George MarianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
26Bacescu Daniel ValentinBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
27Badea Dumitru MariusBascovArgesPremiu Orarvalidat
28Badea Ionel ValentinViperestiBuzauPremiu Orarvalidat
29Badita Alexandra BiancaCriseniSalajPremiu Orarvalidat
30Baicu Ion RomeoCocorastii MisliiPrahovaPremiu Orarvalidat
31Bajenaru Dumitru DanielFloresti-StoenestiGiurgiuPremiu Orarvalidat
32Balanescu MihaiSlatinaOltPremiu Orarvalidat
33Balasoniu Dumitru FlorinDrobeta-Turnu SeverinMehedintiPremiu Orarvalidat
34Balint Alexandra RamonaBacauBacauPremiu Orarvalidat
35Balint Ionel LiviuSacuCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
36Balta Alexandru StefanPerisoruBrailaPremiu Orarvalidat
37Banea Ionut-IrinelPitestiArgesPremiu Orarvalidat
38Banu DanielPloiestiPrahovaPremiu Zilnicvalidat
39Barac Madalin IonutTurnu MagureleTeleormanPremiu Orarvalidat
40Bârgău Dragoș SebastianHunedoaraHunedoaraPremiu Orarvalidat
41Bazaoche ClaudiuCostinestiConstantaPremiu Orarvalidat
42Berindei Nita EvaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
43Berta Vladimir DanPitestiArgesPremiu Orarvalidat
44Beuca DanielaZimandu NouAradPremiu Orarvalidat
45Bideaua AndreeaSaceleBrasovPremiu Orarvalidat
46Bila Alexandru IlarionBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
47Bilcea-Neculae GeanaBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
48Birlea OvidiuBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
49Biró Árpád-GyörgyGheorgheniHarghitaPremiu Orarvalidat
50Bobaru Narcisa-MagdalenaGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
51Bocsa Cristiana-CorinaCluj-NapocaClujPremiu Orarvalidat
52Bodarnea VioricaMoreniDambovitaPremiu Zilnicvalidat
53Bogdan OanaMolidSuceavaPremiu Orarvalidat
54Bojoaga Ionut VasileBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
55Bolboros Marius RomeoHarmanBrasovPremiu Orarvalidat
56Bolocan SorinBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
57Bondalici EduardChiajnaIlfovPremiu Orarvalidat
58Borodi PetruGottlobTimisPremiu Orarvalidat
59Bosioc Ioan MarianResitaCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
60Botarel IoanSibiuSibiuPremiu Orarvalidat
61Boulescu GheorgheBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
62Bradu MihaelaGhirodaTimisPremiu Orarvalidat
63Bran AndreiTautii-MagherausMaramuresPremiu Orarvalidat
64Bran NicoletaBlejoiPrahovaPremiu Orarvalidat
65Bratu Marian ViorelCateascaArgesPremiu Orarvalidat
66Bratulescu GabrielCluj-NapocaClujPremiu Orarvalidat
67Bretan Cristian CatalinSatu MareSatu MarePremiu Orarvalidat
68Brezestean Adrian VasileAlba IuliaAlbaPremiu Orarvalidat
69Bria GeorgeConstantaConstantaPremiu Orarvalidat
70Brincoveanu IonelContestiTeleormanPremiu Orarvalidat
71Bucataru Catalin DumitruCaransebesCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
72Bucur SilviuGhimbavBrasovPremiu Orarvalidat
73Bucur Gianina IulianaHaghigCovasnaPremiu Orarvalidat
74Budulean Marius IonelBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
75Buliga DanielBolintin-DealGiurgiuPremiu Orarvalidat
76Burada BogdanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
77Burghiu CristiBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
78Burnar Alex GeorgianaJimboliaTimisPremiu Orarvalidat
79Butacu Cristian BogdanBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
80Buzan Ana-MariaTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
81Buzila Diana IonelaaLuncaBotosaniPremiu Orarvalidat
82Caldarar VictorPorumbacu De JosSibiuPremiu Orarvalidat
83Călin Lucian RazvanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
84Caloean SilviaRachitosuVranceaPremiu Orarvalidat
85Caloian VasileCernatestiBuzauPremiu Orarvalidat
86Caloianu Gheorghe MariusHarsestiArgesPremiu Zilnicvalidat
87Calota Mihaela MihaelaTraianIalomitaPremiu Orarvalidat
88Carstea C-Tin CosminBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
89Catinas Dorel AlexandruCluj-NapocaClujPremiu Orarvalidat
90Cenusa MariusBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
91Cepan LiviuPopesti-LeordeniIlfovPremiu Zilnicvalidat
92Cercel VasileNegrestiVasluiPremiu Orarvalidat
93Chifan Adrian VasileVicovu De JosSuceavaPremiu Orarvalidat
94Chileanu AdrianVarbilauPrahovaPremiu Orarvalidat
95Cioara SilviaFocsaniVranceaPremiu Orarvalidat
96Ciobanu AurelSurdulestiArgesPremiu Orarvalidat
97Ciobanu AurelianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
98Ciobanu George-FlorinBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
99Ciobanu IonutIasiIasiPremiu Orarvalidat
100Ciobanu PaulDumbravitaTimisPremiu Orarvalidat
101Ciocani PetruDudestii VechiTimisPremiu Orarvalidat
102Ciocoiu MihaiGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
103Ciolpan CorinaBrailaBrailaPremiu Orarvalidat
104Ciomag Virgiliu-CristianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
105Ciopei IonelaBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
106Ciora Ioan CristianDoicestiDambovitaPremiu Orarvalidat
107Ciortea MirceaCisteiAlbaPremiu Orarvalidat
108Ciortea Mircea Premiu Orarin curs de revendicare
109Ciprian NeagoieBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
110Cirlan AlinaBrasovBrasovPremiu Zilnicvalidat
111Cirneci Margareta GianinaSighisoaraMuresPremiu Orarvalidat
112Ciupe Flaviu-DorelAghiresSalajPremiu Orarvalidat
113Ciurea AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
114Closca Claudia LoredanaSloboziaIalomitaPremiu Orarvalidat
115Cobzaru Florina VioletaTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
116Cobzaru IonTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
117Cocos Maria AlexandraAlba IuliaAlbaPremiu Orarvalidat
118Cojocariu AlexandruPiatra-NeamtNeamtPremiu Orarvalidat
119Colta Paul RobertFlorestiClujPremiu Orarvalidat
120Coman Constantin ClaudiuVladestiArgesPremiu Orarvalidat
121Coman RozmarinaMereiBuzauPremiu Orarvalidat
122Comanita Mihai FlorinComarnicPrahovaPremiu Orarvalidat
123Constantin BogdanPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
124Copos Gheorghe ConstantinCugirAlbaPremiu Orarvalidat
125Cornea Greta-DidinaGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
126Corodan MihaiCluj-NapocaClujPremiu Orarvalidat
127Coserea Ionela LauraBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
128Cosgarea SerbanBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
129Costache Florin ValentinPloiestiPrahovaPremiu Zilnicvalidat
130Costache Ion IonLipanestiPrahovaPremiu Orarvalidat
131Costin Marian VictorBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
132Cotet Andreea RoxanaIasiIasiPremiu Orarvalidat
133Crisan ClaudiuPetrosaniHunedoaraPremiu Orarvalidat
134Cristeian Codrut BogdanSibiuSibiuPremiu Orarvalidat
135Cristina DeliuBradeanuBuzauPremiu Orarvalidat
136Croitoru IoneliaGiurgiuGiurgiuPremiu Orarvalidat
137Croitoru Radu AndreiGiurgiuGiurgiuPremiu Orarvalidat
138Crumpei CatalinTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
139Cucoanes Viorel ViorelTecuciGalatiPremiu Orarvalidat
140Damian Dumitru DanielConstantaConstantaPremiu Orarvalidat
141Dan ConstantinPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
142Daniliuc MihaiResitaCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
143David Roxana YasminaBistritaBistrita-NasaudPremiu Orarvalidat
144Della Giacomo ErmandoBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
145Demidov Sorin ConstantinPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
146Dervesteanu Daniela NicoletaTicleniGorjPremiu Orarvalidat
147Diaconu Marius MihaiBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
148Dicu GabrielaPodenii VechiPrahovaPremiu Orarvalidat
149Dicu Razvan AlexandruBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
150Dinescu MadalinPitestiArgesPremiu Zilnicvalidat
151Dinu Mihai TeodorBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
152Dobos MihaiBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
153Dobrea MihailIasiIasiPremiu Orarvalidat
154Dorofti RalucaDancuIasiPremiu Orarvalidat
155Dragan AlexCluj-NapocaClujPremiu Zilnicvalidat
156Dragan CorneliuVasluiVasluiPremiu Orarvalidat
157Dragan ElenaTulceaTulceaPremiu Zilnicvalidat
158Dragoi DorinaSibiuSibiuPremiu Orarvalidat
159Dragut Ionut AdrianPitestiArgesPremiu Orarvalidat
160Drexler SigismundTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
161Dudas CatalinVadu IzeiMaramuresPremiu Orarvalidat
162Dulceanu FlorinBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
163Dumitra Dumitra-CorinaVedeaArgesPremiu Orarvalidat
164Dumitra LaurentiuVedeaArgesPremiu Orarvalidat
165Dumitrache AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
166Dumitrache BogdanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
167Dumitrescu IoanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
168Dumitrescu MihneaBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
169Dumitriu AdorianBaia SprieMaramuresPremiu Orarvalidat
170Dumitru CristianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
171Dumitru Elena MihaelaBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
172Dumitru IliePitestiArgesPremiu Orarvalidat
173Dumitru Ionut CatalinPetrestiDambovitaPremiu Orarvalidat
174Dumitru MihaiPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
175Dumitru ViorelVladeniDambovitaPremiu Orarvalidat
176Enciu Maria RoxanaGlodeniDambovitaPremiu Orarvalidat
177Ene Florin-OvidiuBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
178Ene Ionut MariusGiurgiuGiurgiuPremiu Orarvalidat
179Erwin KoherDetaTimisPremiu Orarvalidat
180Fakhr SamirTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
181Filimon Stefan RobertTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
182Filip CristianZalauSalajPremiu Orarvalidat
183Finaru GheorgheBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
184Floarea EugenTargu JiuGorjPremiu Orarvalidat
185Florescu DanielGalateniTeleormanPremiu Orarvalidat
186Florin Vasilache AlexandruBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
187Fortun Cristian PetruResitaCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
188Fulga Diana CristinaPitestiArgesPremiu Orarvalidat
189Fulgeanu FlorinLeraBuzauPremiu Orarvalidat
190Gabor Peter CraciunOdorheiu SecuiescHarghitaPremiu Orarvalidat
191Galiceanu Antonio StefanitaPerisorDoljPremiu Orarvalidat
192Gaspar IstvanIernutMuresPremiu Orarvalidat
193Gavrila Gabriela CristinaTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
194Genoiu Auras CatalinBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
195George AdrianPetculestiOltPremiu Orarvalidat
196George Iana IulianMizilPrahovaPremiu Orarvalidat
197Georgescu GabrielParscovBuzauPremiu Orarvalidat
198Ghenea LiviuMoara VlasieiIlfovPremiu Orarvalidat
199Ghenghea IulianRosiestiVasluiPremiu Zilnicvalidat
200Ghenghea SorinRosiestiVasluiPremiu Orarvalidat
201Gheorghe AdelinaHabudPrahovaPremiu Orarvalidat
202Gheorghe Anișoara PetrutaMihaestiArgesPremiu Orarvalidat
203Gheorghe IonutFagarasBrasovPremiu Zilnicvalidat
204Gheorghe RodicaPuchenii MariPrahovaPremiu Orarvalidat
205Gheorghe ValentinBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
206Gheorghe ViorelPitestiArgesPremiu Orarvalidat
207Gherghe Marius -BogdanSloboziaGiurgiuPremiu Orarvalidat
208Ghergheles MarinelaTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
209Ghimpu FlorinBarjoveniNeamtPremiu Orarvalidat
210Ghinda AntonValea CalugareascaPrahovaPremiu Orarvalidat
211Ghinda IoanValea CalugareascaPrahovaPremiu Orarvalidat
212Ghinda NataliaValea CalugareascaPrahovaPremiu Orarvalidat
213Ghinea AndreiCampulungArgesPremiu Orarvalidat
214Ghiorghe Iulian GeorgianPaulestiPrahovaPremiu Orarvalidat
215Ghiță DanielPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
216Ghiță Elena MădălinaPitestiArgesPremiu Zilnicvalidat
217Gimbutan Tunde IulianaAiudAlbaPremiu Zilnicvalidat
218Girip CristianBrailaBrailaPremiu Orarvalidat
219Gîţeiu IoanZarnestiBrasovPremiu Orarvalidat
220Goia PaulaFlorestiClujPremiu Orarvalidat
221Gradinaru AdrianBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
222Grama AntonioValenii De MuntePrahovaPremiu Orarvalidat
223Gutuleanu Ovidiu IonutCraiovaDoljPremiu Orarvalidat
224Gyorfi SandorBetaHarghitaPremiu Orarvalidat
225Haiduc Loredana-ElenaFeldioaraBrasovPremiu Orarvalidat
226Handro DavidSatu MareSatu MarePremiu Orarvalidat
227Harja AlinBogdanestiVasluiPremiu Orarvalidat
228Hemerka EduardSuceavaSuceavaPremiu Orarvalidat
229Horodincu EmanuelMangaliaConstantaPremiu Orarvalidat
230Horotan Alexandru CiprianSomes-OdorheiSalajPremiu Orarvalidat
231Iacob CameliaBrailaBrailaPremiu Orarvalidat
232Iacob OanaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
233Iakab GaborPlopeniPrahovaPremiu Orarvalidat
234Iana MihaiMaracineniArgesPremiu Orarvalidat
235Ianculescu Roxana LarisaLugojTimisPremiu Orarvalidat
236Iani Eleonora DespinaBrailaBrailaPremiu Orarvalidat
237Ifrim Ana MariaPanciuVranceaPremiu Orarvalidat
238Ignat AndreiBaltatiIasiPremiu Orarvalidat
239Ilas EmilIasiIasiPremiu Orarvalidat
240Ilas EugeniaIasiIasiPremiu Orarvalidat
241Ilas SorinIasiIasiPremiu Orarvalidat
242Ilie DorinaMerisaniArgesPremiu Orarvalidat
243Ilie GheorgheClinceniIlfovPremiu Orarvalidat
244Ilie PaulAlexandriaTeleormanPremiu Orarvalidat
245Ion GheorgheNavodariConstantaPremiu Orarvalidat
246Ion MarianaClinceniIlfovPremiu Orarvalidat
247Ionescu BogdanCiorogarlaIlfovPremiu Orarvalidat
248Ionescu Constantin-AdrianBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
249Ionescu Florina LoredanaScornicestiOltPremiu Orarvalidat
250Ionescu Marius DanielBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
251Ionescu Marius GeorgeBusteniPrahovaPremiu Orarvalidat
252Ionut EremiaMaracineniArgesPremiu Orarvalidat
253Ioo AndreiDejClujPremiu Orarvalidat
254Iordache Sergiu LiviuBotosaniBotosaniPremiu Orarvalidat
255Iordache ValentinaCernicaIlfovPremiu Orarvalidat
256Iozu Monica ElisabetaPopesti-LeordeniIlfovPremiu Orarvalidat
257Irimia Sabinel-CristianSuceavaSuceavaPremiu Orarvalidat
258Isac BrancoSocolCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
259Isaila Sebastian IonelBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
260Ispas CatalinResitaCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
261Iurci Ion FloreaCornetuIlfovPremiu Orarvalidat
262Ivan DanielSiriuBuzauPremiu Orarvalidat
263Ivanescu Ion RazvanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
264Ivascu Cristian MarcelBocsaCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
265Jinga Florin TraianBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
266Joo CsillaGhenciSatu MarePremiu Orarvalidat
267Juju AurelPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
268Kanyó LàszlóBradutCovasnaPremiu Zilnicvalidat
269Kincses LehelBoghisSalajPremiu Orarvalidat
270Kiraly AttilaAiudAlbaPremiu Zilnicvalidat
271Kiss ZsoltLutitaHarghitaPremiu Orarvalidat
272Kocsis NorbertVamaSatu MarePremiu Orarvalidat
273Kovacs AlexandruBaia SprieMaramuresPremiu Orarvalidat
274Kovacsi MelindaBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
275Latea GeorgianMamaiaConstantaPremiu Orarvalidat
276Lazar AdrianGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
277Lazar IulianTatarastii De SusTeleormanPremiu Orarvalidat
278Leanca MirceaConstantaConstantaPremiu Orarvalidat
279Leulet Adrian IonutBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
280Lita StefanPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
281Livadaru IonutChiajnaIlfovPremiu Orarvalidat
282Liviu CernatCampinaPrahovaPremiu Orarvalidat
283Lucian OlaruBuhaiestiVasluiPremiu Orarvalidat
284Lungu Ionuț AndreiLipanestiPrahovaPremiu Orarvalidat
285Lungu Marius IonutBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
286Lup CiprianGeoagiuHunedoaraPremiu Orarvalidat
287Macare MariusTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
288Macovei Viorel-AndreiComanestiBacauPremiu Orarvalidat
289Man OctavianSimeriaHunedoaraPremiu Zilnicvalidat
290Manea AlexandruConstantaConstantaPremiu Orarvalidat
291Manea MarianPitestiArgesPremiu Orarvalidat
292Margarit CorneliaTatarastii De JosTeleormanPremiu Orarvalidat
293Maria Valeria ZoricaDrobeta-Turnu SeverinMehedintiPremiu Orarvalidat
294Maria ViorelDrobeta-Turnu SeverinMehedintiPremiu Orarvalidat
295Maria Florin ValentinCostestiArgesPremiu Orarvalidat
296Marica RobertOdaia ManolacheGalatiPremiu Zilnicvalidat
297Marin Valentin CristianPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
298Maticiuc Ioan EmilSannicolau MareTimisPremiu Orarvalidat
299Mehedintu Alina MarianaGiurgiuGiurgiuPremiu Orarvalidat
300Micle Horia IoanGiulestiMaramuresPremiu Orarvalidat
301Micu IrinaSlatinaOltPremiu Orarvalidat
302Mihai Ciprian AntonioBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
303Mihai Constantin IonutValcanestiPrahovaPremiu Orarvalidat
304Mihai RoscaToplitaHarghitaPremiu Orarvalidat
305Mihaiu CiprianPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
306Mihalcea Florin IonTetoiuValceaPremiu Orarvalidat
307Militaru IulianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
308Mircea Cristian RazvanGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
309Mircea Elena-TeodoraAlba IuliaAlbaPremiu Orarvalidat
310Mircescu Stefan AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
311Miron GeorgetaGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
312Mitroi Valentin StefanelBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
313Mocanu MarianOdobestiVranceaPremiu Zilnicvalidat
314Mociornita ElenaPloiestiPrahovaPremiu Zilnicvalidat
315Mois AdinaBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
316Moisei NicolaeSibiuSibiuPremiu Orarvalidat
317Moraru IonutBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
318Muntean NazaricaBecleanBistrita-NasaudPremiu Orarvalidat
319Muntean Nicolae MirceaBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
320Munteanu Maria ElenaBarcanestiPrahovaPremiu Orarvalidat
321Nae Georgiana Beatrice ClaudiaMaracineniArgesPremiu Zilnicvalidat
322Nagyi EnikőUngurasClujPremiu Orarvalidat
323Naiden IoanaBlejoiPrahovaPremiu Orarvalidat
324Nastase CorneliaGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
325Nastase LucianSercaiaBrasovPremiu Orarvalidat
326Nastasiu CorneliuIasiIasiPremiu Orarvalidat
327Nasztai Radu GeorgeBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
328Neacsu AdrianGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
329Neacsu Robert ClaudiuDragaesti-UngureniDambovitaPremiu Orarvalidat
330Neacsu StefanaGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
331Neacșu Cristian GeorgeGiurgiuGiurgiuPremiu Orarvalidat
332Neaga Maria LoredanaPitestiArgesPremiu Orarvalidat
333Neagu AncutaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
334Neagu Iulia AnaPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
335Neagu MarianPlopeniPrahovaPremiu Orarvalidat
336Neagu Stefan MariusHotareleGiurgiuPremiu Orarvalidat
337Neamtu LauraBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
338Neamțu IoanSalisteSibiuPremiu Orarvalidat
339Nechifor DorinBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
340Nedelcu AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
341Nedelcu IonutBacauBacauPremiu Orarvalidat
342Nedelcu Sandu FlorinBacauBacauPremiu Orarvalidat
343Negoescu VladPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
344Negoita IonelChiajnaIlfovPremiu Orarvalidat
345Negrea DanielPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
346Nemes Ionut AlexandruBaicoiPrahovaPremiu Orarvalidat
347Nichita ConstantinTulceaTulceaPremiu Orarvalidat
348Nichitean Petrica GeorgeMargineaSuceavaPremiu Orarvalidat
349Nicolae Catalin CristianMarunteiOltPremiu Orarvalidat
350Nicolae Elena EvelinaSibiuSibiuPremiu Orarvalidat
351Nicolae Ioan RazvanCalarasiCalarasiPremiu Orarvalidat
352Nicolescu Victor GeorgianRazvadDambovitaPremiu Orarvalidat
353Niculae PaulPitestiArgesPremiu Orarvalidat
354Niculicea CristinaBabeniValceaPremiu Orarvalidat
355Niculoiu ConstantinOcnitaDambovitaPremiu Zilnicvalidat
356Nicusor AneculaeseiRediu (Scanteia)IasiPremiu Orarvalidat
357Nistora VioricaBocsaCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
358Nistorescu Cristian IonCalinestiArgesPremiu Orarvalidat
359Nohai Catalin IonutCandestiBuzauPremiu Orarvalidat
360Nyaradi Diana-MariaAvrigSibiuPremiu Orarvalidat
361Oancea BogdanStanilestiVasluiPremiu Orarvalidat
362Oancea ElenaDoicestiDambovitaPremiu Orarvalidat
363Oarza ConstantinDancuIasiPremiu Orarvalidat
364Olaru CristianLetcaniIasiPremiu Orarvalidat
365Olaru Loredana - ElenaVladestiArgesPremiu Orarvalidat
366Olaru Mădălina-MihaelaPitestiArgesPremiu Orarvalidat
367Olpretean AnamariaCluj-NapocaClujPremiu Orarvalidat
368Oprisan ViorelFocsaniVranceaPremiu Orarvalidat
369Opris Andrei FlaviuTeremia MareTimisPremiu Orarvalidat
370Orian MarianaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
371Ovidiu Laurențiu BunaciuBocsaCaras-SeverinPremiu Orarvalidat
372Pahom IonBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
373Paiu CornelPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
374Palada Victor MihaiBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
375Parepa MarianIzvoarelePrahovaPremiu Orarvalidat
376Pasca LaurentiuTurnu MagureleTeleormanPremiu Zilnicvalidat
377Paul HornetBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
378Paun AntonBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
379Paun AntonBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
380Paun GiorgicaBoldesti-ScaeniPrahovaPremiu Orarvalidat
381Păun Silvia ClaudiaCraiovaDoljPremiu Zilnicvalidat
382Paunescu CatalinTurnu MagureleTeleormanPremiu Orarvalidat
383Paval MihaelaBotosaniBotosaniPremiu Orarvalidat
384Pavel Laurentiu-AndreiBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
385Pavel Marius LaurentiuBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
386Pek IstvanOradeaBihorPremiu Orarvalidat
387Penus Florinela CarmenTurnu MagureleTeleormanPremiu Orarvalidat
388Petre Alexandru-ViorelBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
389Petre Elena TatianaMaxenuBuzauPremiu Orarvalidat
390Petre IulianaCluj-NapocaClujPremiu Orarvalidat
391Petrea MihailBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
392Petrut Simona PetrutaLuncoiu De JosHunedoaraPremiu Orarvalidat
393Pirvan AdrianCraiovaDoljPremiu Orarvalidat
394Pirvu RemusCraiovaDoljPremiu Orarvalidat
395Pirvulescu Nicolae MihailMagureniPrahovaPremiu Orarvalidat
396Pitu Daniela AdrianaRomanNeamtPremiu Orarvalidat
397Piu CostelPersunari (Gura Vadului)PrahovaPremiu Orarvalidat
398Plesu LucicaBrasovBrasovPremiu Zilnicvalidat
399Podaru CameliaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
400Pop MihailaTulceaTulceaPremiu Orarvalidat
401Popescu Constantin CristianIasiIasiPremiu Orarvalidat
402Potec Nicolae MariusGura VaduluiPrahovaPremiu Orarvalidat
403Preda Amalia AndreeaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
404Predoi Ionela LuminitaRobanestii De SusDoljPremiu Orarvalidat
405Pricop Andrei AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
406Pricop Daniel MihailIasiIasiPremiu Orarvalidat
407Pristavu LuminitaRomaniNeamtPremiu Orarvalidat
408Raboveanu Adi Adi-RaducuCiupercenii NoiDoljPremiu Orarvalidat
409Rachieru AncuțaVladestiArgesPremiu Orarvalidat
410Rad Iudit RodicaLudusMuresPremiu Orarvalidat
411Radu PașcaSatu MareSatu MarePremiu Orarvalidat
412Radu Gheorghe GheorgheFierbintii De SusIalomitaPremiu Orarvalidat
413Rebenciuc LilianaCovaciTimisPremiu Orarvalidat
414Rebenciuc Gretea GretaTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
415Ridiche Constantin AlinBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
416Rigo IbolyaLungaCovasnaPremiu Orarvalidat
417Rogobete Florin GheorgheDrobeta-Turnu SeverinMehedintiPremiu Zilnicvalidat
418Rogojan Laura LiviaBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
419Roibu Bianca MihaelaBucovPrahovaPremiu Orarvalidat
420Ropceanu MariusBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
421Rosenauer LucianCraiovaDoljPremiu Zilnicvalidat
422Rus MariusZalauSalajPremiu Zilnicvalidat
423Rusu GheorgheBrailaBrailaPremiu Zilnicvalidat
424Rusu IonelMadarjestiIasiPremiu Zilnicvalidat
425Rusu LaviniaIasiIasiPremiu Orarvalidat
426Sabau Daniel MihaiBrasovBrasovPremiu Zilnicvalidat
427Sala Dorina MonicaSaceleBrasovPremiu Orarvalidat
428Sandor Jozsef BotondMalnasCovasnaPremiu Orarvalidat
429Sandu IonConstantaConstantaPremiu Zilnicvalidat
430Sandu Sandel GabrielVideleTeleormanPremiu Orarvalidat
431Sanduleanu Dumitru BogdanIasiIasiPremiu Orarvalidat
432Santa Sanda MariaRogozMaramuresPremiu Orarvalidat
433Sapunaroaia CorneliaPitestiArgesPremiu Orarvalidat
434Sârbu GabrielaBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
435Sarcinsky IonutBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
436Savu VladBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
437Scarlat VasileMurgeniVasluiPremiu Orarvalidat
438Schiau IoanDaia RomanaAlbaPremiu Orarvalidat
439Scrobohaci AdrianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
440Scurt AndreaLugasu De JosBihorPremiu Orarvalidat
441Seceac IxianaBistritaBistrita-NasaudPremiu Orarvalidat
442Serban Otilia-GabrielaPitestiArgesPremiu Orarvalidat
443Serbanoiu ElenaBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
444Seremet ElenaMarsaSibiuPremiu Orarvalidat
445Sfetcu Ionuț CristianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
446Sima CristianBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
447Simerea DanielVatra MoldoviteiSuceavaPremiu Zilnicvalidat
448Similie AlexandruDaia RomanaAlbaPremiu Zilnicvalidat
449Siminescu Marius CiprianBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
450Sirbu Ionut CatalinSloboziaGiurgiuPremiu Orarvalidat
451Slabu AdrianPitestiArgesPremiu Orarvalidat
452Slabu Mihaita ClaudiuCorbu NouBrailaPremiu Orarvalidat
453Smeu FlorinBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
454Soana Cristian AlenVoluntariIlfovPremiu Orarvalidat
455Soare AncutaRucarArgesPremiu Orarvalidat
456Soare Laurentiu OctavianRucarArgesPremiu Orarvalidat
457Sociu Mădălin MihaiBacauBacauPremiu Zilnicvalidat
458Sofran NicolaeTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
459Solcanea CornelSloboziaIalomitaPremiu Zilnicvalidat
460Sorin Balamat MarianBuzauBuzauPremiu Orarvalidat
461Spiridon MonicaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
462Stan AntonCalarasiCalarasiPremiu Orarvalidat
463Stan ProfiraCalarasiCalarasiPremiu Orarvalidat
464Stanimir VladBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
465Sterie Mihai GabrielTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
466Stirbu AlexandruPopesti-LeordeniIlfovPremiu Orarvalidat
467Stoian Daniel RemusAmaraIalomitaPremiu Orarvalidat
468Stoian Iordache Marius GabrielModeluCalarasiPremiu Orarvalidat
469Stoica CatalinBufteaIlfovPremiu Orarvalidat
470Stoica Dumitru ViorelBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
471Stoica ElenaBusteniPrahovaPremiu Orarvalidat
472Stoica Ion AdrianGura RauluiSibiuPremiu Orarvalidat
473Stoica StefanBusteniPrahovaPremiu Orarvalidat
474Stoica StefanBusteniPrahovaPremiu Zilnicvalidat
475Stoica Daniel DanielVedeaGiurgiuPremiu Orarvalidat
476Stolz MarianZarnestiBrasovPremiu Orarvalidat
477Stroe Alin MarianHulubestiDambovitaPremiu Orarvalidat
478Surcel ConstantinMisleaPrahovaPremiu Orarvalidat
479Tănase Maria MihaelaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
480Tanasie Ion MariusBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
481Tanasie MihaelaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
482Tanasoiu Bogdan NicolaeGura OcniteiDambovitaPremiu Orarvalidat
483Tankoczi Vasile IoanTautii-MagherausMaramuresPremiu Orarvalidat
484Ţapora Ioan-MihaiSanpetruBrasovPremiu Orarvalidat
485Tarlungeanu Gabriel AlinBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
486Tarnauceanu AncutaTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
487Tatarasanu AndreiBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
488Taut GabrielaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
489Telcean ViorelTargu LapusMaramuresPremiu Zilnicvalidat
490Telescu Ionuț AlexandruProdulestiDambovitaPremiu Orarvalidat
491Teodor IonBolintin-ValeGiurgiuPremiu Orarvalidat
492Teodorescu MadalinaFocsaniVranceaPremiu Orarvalidat
493Tiganasu Gabriela MirelaMihai EminescuBotosaniPremiu Zilnicvalidat
494Timis DavidTuzlaConstantaPremiu Orarvalidat
495Timuc DanIasiIasiPremiu Orarvalidat
496Tintea IonValea CalugareascaPrahovaPremiu Orarvalidat
497Tiron Dan-VirgilBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
498Tirteata AngelicaCornu De Jos (Cornu)PrahovaPremiu Orarvalidat
499Țîțan Angelica-DanielaBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
500Titu RobertPitestiArgesPremiu Orarvalidat
501Toader Oana GeorgianaCornuPrahovaPremiu Orarvalidat
502Toader Vasile MariusIasiIasiPremiu Orarvalidat
503Todor AdrianDevaHunedoaraPremiu Orarvalidat
504Toma Alexandru StefanLugojTimisPremiu Orarvalidat
505Toma Liviu DanielBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
506Toma Mihai-GabrielJimboliaTimisPremiu Orarvalidat
507Tomut Anca MihaelaSiretSuceavaPremiu Zilnicvalidat
508Trandafir Razvan StelianMalu VanatPrahovaPremiu Zilnicvalidat
509Tripon Gabriela GeorgetaPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
510Trofin AlinBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
511Tuculanu ConstantinBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
512Tudor AnaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
513Tudora FlorinTargovisteDambovitaPremiu Zilnicvalidat
514Tudorașcu Claudia LarisaBucovatDoljPremiu Orarvalidat
515Tudose AdrianMediasSibiuPremiu Zilnicvalidat
516Turcanu AloisBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
517Turcu VioletaBuzauBuzauPremiu Zilnicvalidat
518Turtulea AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
519Ungureanu LaurentiuSinaiaPrahovaPremiu Orarvalidat
520Urleanu IonBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
521Vaitis IlieCucuruzuGiurgiuPremiu Orarvalidat
522Varodin Marian CristiBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
523Varsta Vasile RomanCraciunestiMaramuresPremiu Zilnicvalidat
524Vasii Alexandru VasileConstantaConstantaPremiu Orarvalidat
525Vasilcoi Petruta LoredanaBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
526Vasile Constantin DanielBuzauBuzauPremiu Orarvalidat
527Vasile Madalina ElenaCazaciDambovitaPremiu Orarvalidat
528Vasile Viorel -IonValenii De MuntePrahovaPremiu Orarvalidat
529Velcea EugeniuSlatinaOltPremiu Orarvalidat
530Vicol Ovidiu IonelMosnita NouaTimisPremiu Orarvalidat
531Vieru DanutTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
532Vilcociu MihaitaSlobozia CiorastiVranceaPremiu Orarvalidat
533Vintila Marius DanielPloiestiPrahovaPremiu Zilnicvalidat
534Viorica RosculetGugestiVranceaPremiu Orarvalidat
535Vircan Ionut SilviuDabuleniDoljPremiu Zilnicvalidat
536Vîrcan Ionuț SilviuDabuleniDoljPremiu Orarvalidat
537Vișan AlexandruRosuIlfovPremiu Orarvalidat
538Vlad Alexandru-GabrielGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
539Vlad Mariana MihaelaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
540Vlad Mihai AdrianBucuIalomitaPremiu Zilnicvalidat
541Vladulescu Ciprian MihaiBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
542Vladuta Claudiu ConstantinCepturaPrahovaPremiu Orarvalidat
543Vlaicu Elena CristinaTopoloveniArgesPremiu Orarvalidat
544Voicila IonMioveniArgesPremiu Orarvalidat
545Voinea Ionela-RoxanaTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
546Zamfir AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
547Zamfir DorinRasnovBrasovPremiu Orarvalidat
548Zima DorinTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
549Zlate OvidiuBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
550Zosin Liviu TudorCojocareniSuceavaPremiu Orarvalidat
551Zota Stefan LeonardPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat