Bine ai venit!
Te așteptăm cu drag în Poiana Ciucaș

Introdu data ta de naștere în câmpurile din formular.
Trebuie să ai cel puţin 18 ani pentru a accesa conţinutul acestui site.

Nr.crt. Nume Localitate Judet Premiu Status
1 Premiu Orarin curs de revendicare
2 Premiu Zilnicin curs de revendicare
3 Premiu Zilnicin curs de revendicare
4 Premiu Orarin curs de revendicare
5 Premiu Orarin curs de revendicare
6 Premiu Orarin curs de revendicare
7Alecu CameliaZizinBrasovPremiu Orarin curs de prevalidare
8Alex VargaBaia MareMaramuresPremiu Orarin curs de validare
9Alexandrescu Tudor-AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
10Alexandru IonBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
11Alina Biltac Premiu Orarin curs de revendicare
12Andras FlorinIasiIasiPremiu Orarvalidat
13Andrei Alex AdrianBraduArgesPremiu Orarvalidat
14Angelescu MihaiBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
15Anghel IonelBucurestiBucurestiPremiu Zilnicin curs de validare
16Angiu LiviuStorobaneasaTeleormanPremiu Orarin curs de validare
17Anton Raluca AuroraZalauSalajPremiu Orarin curs de validare
18Apostol Andrei SabinVoluntariIlfovPremiu Orarin curs de validare
19Arcip Ionel LucianPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
20Arsene Constantin MariusGura VitioareiPrahovaPremiu Zilnicin curs de validare
21Arsu ConstantinCampulungArgesPremiu Orarvalidat
22Avram Alin IoanDersidaSalajPremiu Orarvalidat
23Avram Cristian Premiu Zilnicin curs de revendicare
24Bacescu Daniel ValentinBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
25Badita AlexandraCriseniSalajPremiu Orarin curs de validare
26Baicu Ion RomeoCocorastii MisliiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
27Balint Alexandra RamonaBacauBacauPremiu Orarin curs de validare
28Banea Ionut-IrinelPitestiArgesPremiu Orarvalidat
29Banu DanielPloiestiPrahovaPremiu Zilnicin curs de validare
30Barac Madalin IonutTurnu MagureleTeleormanPremiu Orarin curs de prevalidare
31Bârgău Dragoș SebastianHunedoaraHunedoaraPremiu Orarin curs de validare
32Berindei Nita EvaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
33Berta Vladimir DanPitestiArgesPremiu Orarin curs de validare
34Bideaua AndreeaSaceleBrasovPremiu Orarvalidat
35Bilcea-Neculae GeanaBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
36Bobaru Narcisa-MagdalenaGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
37Bocsa Cristiana-CorinaCluj-NapocaClujPremiu Orarin curs de validare
38Bogdan OanaMolidSuceavaPremiu Orarin curs de validare
39Bojoaga Ionut VasileBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
40Bolboros Marius RomeoHarmanBrasovPremiu Orarin curs de validare
41Borodi PetruGottlobTimisPremiu Orarin curs de validare
42Botarel IoanSibiuSibiuPremiu Orarin curs de validare
43Boulescu GheorgheBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
44Bradu MihaelaGhirodaTimisPremiu Orarin curs de validare
45Bran AndreiTautii-MagherausMaramuresPremiu Orarin curs de validare
46Bran NicoletaBlejoiPrahovaPremiu Orarvalidat
47Bratu Marian ViorelCateascaArgesPremiu Orarin curs de validare
48Bratulescu GabrielCluj-NapocaClujPremiu Orarin curs de validare
49Brezestean Adrian VasileAlba IuliaAlbaPremiu Orarin curs de validare
50Brincoveanu IonelContestiTeleormanPremiu Orarin curs de validare
51Bucataru Catalin DumitruCaransebesCaras-SeverinPremiu Orarin curs de validare
52Bucur Gianina IulianaHaghigCovasnaPremiu Orarin curs de validare
53Budulean Marius IonelBucurestiBucurestiPremiu Zilnicin curs de validare
54Burada BogdanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
55Burnar Alex GeorgianaJimboliaTimisPremiu Orarin curs de validare
56Butacu Cristian BogdanBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
57Buzan Ana-MariaTimisoaraTimisPremiu Orarin curs de validare
58Buzdugan Adrian IoanBrasovBrasovPremiu Zilnicin curs de validare
59Buzila Diana IonelaaLuncaBotosaniPremiu Orarin curs de validare
60Caldarar VictorPorumbacu De JosSibiuPremiu Orarin curs de validare
61Călin Lucian RazvanBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
62Caloean SilviaRachitosuVranceaPremiu Orarin curs de validare
63Caloian VasileCernatestiBuzauPremiu Orarvalidat
64Caloianu Gheorghe MariusHarsestiArgesPremiu Zilnicin curs de validare
65Calota Mihaela MihaelaTraianIalomitaPremiu Orarvalidat
66Catinas Dorel AlexandruCluj-NapocaClujPremiu Orarin curs de validare
67Cenusa MariusBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
68Chifan Adrian VasileVicovu De JosSuceavaPremiu Orarin curs de validare
69Ciobanu AurelSurdulestiArgesPremiu Orarvalidat
70Ciobanu AurelianBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
71Ciocani PetruDudestii VechiTimisPremiu Orarin curs de validare
72Ciocoiu MihaiGalatiGalatiPremiu Orarin curs de validare
73Ciora Ioan CristianDoicestiDambovitaPremiu Orarvalidat
74Ciortea MirceaCisteiAlbaPremiu Orarvalidat
75Ciortea Mircea Premiu Orarin curs de revendicare
76Ciupe Flaviu-DorelAghiresSalajPremiu Orarin curs de validare
77Cobzaru Florina VioletaTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
78Cobzaru IonTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
79Cojocariu AlexandruPiatra-NeamtNeamtPremiu Orarin curs de validare
80Colta Paul RobertFlorestiClujPremiu Orarin curs de validare
81Coman Constantin ClaudiuVladestiArgesPremiu Orarin curs de validare
82Coman RozmarinaMereiBuzauPremiu Orarvalidat
83Comanita Mihai FlorinComarnicPrahovaPremiu Orarin curs de validare
84Copos Gheorghe ConstantinCugirAlbaPremiu Orarin curs de validare
85Cornea Greta-DidinaGalatiGalatiPremiu Orarin curs de validare
86Cosgarea SerbanBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
87Costache Florin Valentin Premiu Zilnicin curs de revendicare
88Costache Ion IonLipanestiPrahovaPremiu Orarvalidat
89Crisan ClaudiuPetrosaniHunedoaraPremiu Orarvalidat
90Cristeian Codrut BogdanSibiuSibiuPremiu Orarin curs de prevalidare
91Croitoru Radu AndreiGiurgiuGiurgiuPremiu Orarin curs de validare
92Croitoru Radu Andrei Premiu Orarin curs de revendicare
93Cucoanes Viorel ViorelTecuciGalatiPremiu Orarin curs de validare
94Damian Dumitru DanielConstantaConstantaPremiu Orarvalidat
95Dan ConstantinPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
96Daniliuc MihaiResitaCaras-SeverinPremiu Orarin curs de validare
97David Roxana YasminaBistritaBistrita-NasaudPremiu Orarin curs de validare
98Della Giacomo ErmandoBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
99Demidov SorinPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de prevalidare
100Dervesteanu Daniela NicoletaTicleniGorjPremiu Orarin curs de validare
101Diaconu Marius MihaiBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
102Dicu Gabriela GabrielaPodenii VechiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
103Dinu Mihai TeodorBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
104Ditoiu-Elena PaulZatreniValceaPremiu Orarin curs de prevalidare
105Dobrea Premiu Orarin curs de revendicare
106Dragan AlexCluj-NapocaClujPremiu Zilnicin curs de validare
107Dragan ElenaTulceaTulceaPremiu Zilnicin curs de validare
108Dragoi DorinaSibiuSibiuPremiu Orarin curs de validare
109Dragut Ionut AdrianPitestiArgesPremiu Orarin curs de validare
110Dumitra Dumitra-CorinaVedeaArgesPremiu Orarin curs de validare
111Dumitrache AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Zilnicin curs de validare
112Dumitrache BogdanBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
113Dumitrescu Ioan Premiu Orarin curs de revendicare
114Elena-Catalina Dumitrache Premiu Orarin curs de revendicare
115Enciu Maria RoxanaGlodeniDambovitaPremiu Orarin curs de validare
116Ene Florin-OvidiuBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
117Erwin KoherDetaTimisPremiu Orarin curs de validare
118Fakhr SamirTimisoaraTimisPremiu Orarvalidat
119Filimon Stefan RobertTargovisteDambovitaPremiu Orarin curs de validare
120Filip CristianZalauSalajPremiu Orarin curs de validare
121Finaru GheorghBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
122Fortun Cristian PetruResitaCaras-SeverinPremiu Orarin curs de prevalidare
123Fulga Diana Diana CristinaPitestiArgesPremiu Orarin curs de revendicare
124Fulgeanu FlorinLeraBuzauPremiu Orarvalidat
125Gabor Peter Craciun Odorheiu SecuiescHarghitaPremiu Orarin curs de prevalidare
126Gabriel DogaruBreazaPrahovaPremiu Orarin curs de prevalidare
127Gavrila Gabriela CristinaTargovisteDambovitaPremiu Orarvalidat
128Genoiu Auras CatalinBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
129George Iana IulianMizilPrahovaPremiu Orarin curs de validare
130Ghenghea IulianRosiestiVasluiPremiu Zilnicin curs de validare
131Ghenghea SorinRosiestiVasluiPremiu Orarin curs de validare
132Gheorghe Anișoara PetrutaMihaestiArgesPremiu Orarin curs de validare
133Gheorghe IonutFagarasBrasovPremiu Zilnicin curs de validare
134Gheorghe ValentinBucurestiBucurestiPremiu Zilnicin curs de validare
135Ghinda AntonValea CalugareascaPrahovaPremiu Orarvalidat
136Ghinda IoanValea CalugareascaPrahovaPremiu Orarvalidat
137Ghinda NataliaValea CalugareascaPrahovaPremiu Orarvalidat
138Ghinea AndreiCampulungArgesPremiu Orarvalidat
139Ghiță DanielPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
140Gimbutan Tunde IulianaAiudAlbaPremiu Zilnicin curs de validare
141Girip Cristian Premiu Orarin curs de revendicare
142Gîţeiu IoanZarnestiBrasovPremiu Orarin curs de validare
143Goia PaulaFlorestiClujPremiu Orarin curs de validare
144Gradinaru AdrianBrasovBrasovPremiu Orarin curs de revendicare
145Grama AntonioValenii De MuntePrahovaPremiu Orarin curs de validare
146Gutuleanu Ovidiu IonutCraiovaDoljPremiu Orarin curs de validare
147Gyorfi SandorBetaHarghitaPremiu Orarvalidat
148Harja AlinBogdanestiVasluiPremiu Orarin curs de validare
149Horodincu EmanuelMangaliaConstantaPremiu Orarvalidat
150Horotan Alexandru CiprianSomes-OdorheiSalajPremiu Orarvalidat
151Iacob CameliaBrailaBrailaPremiu Orarvalidat
152Iacob OanaBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
153Iana MihaiMaracineniArgesPremiu Orarin curs de validare
154Ianculescu Roxana LarisaLugojTimisPremiu Orarin curs de validare
155Ifrim Ana MariaPanciuVranceaPremiu Orarin curs de validare
156Ignat AndreiBaltatiIasiPremiu Orarin curs de validare
157Ilas EugeniaIasiIasiPremiu Orarin curs de validare
158Ilas SorinIasiIasiPremiu Orarin curs de validare
159Ilie DorinaMerisaniArgesPremiu Orarin curs de validare
160Ilie PaulAlexandriaTeleormanPremiu Orarin curs de validare
161Ion GheorgheNavodariConstantaPremiu Orarvalidat
162Ion MarianaClinceniIlfovPremiu Orarin curs de validare
163Ionescu Constantin-AdrianBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
164Ioo AndreiDejClujPremiu Orarin curs de validare
165Iordache ValentinaCernicaIlfovPremiu Orarin curs de validare
166Iozu Monica ElisabetaPopesti-LeordeniIlfovPremiu Orarvalidat
167Irimia Sabinel-CristianSuceavaSuceavaPremiu Orarin curs de validare
168Isac Branco BrancoSocolCaras-SeverinPremiu Orarin curs de validare
169Ispas CatalinResitaCaras-SeverinPremiu Orarin curs de validare
170Ivan DanielSiriuBuzauPremiu Orarin curs de validare
171Ivascu CristianBocsaCaras-SeverinPremiu Orarin curs de validare
172Jinga Traian FlorinBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
173Kanyó LàszlóBradutCovasnaPremiu Zilnicin curs de validare
174Kincses LehelBoghisSalajPremiu Orarin curs de validare
175Kiraly AttilaAiudAlbaPremiu Zilnicin curs de validare
176Kovacsi MelindaBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
177Lazar AdrianGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
178Lazar IulianTatarastii De SusTeleormanPremiu Orarvalidat
179Leanca MirceaConstantaConstantaPremiu Orarvalidat
180Leulet Adrian IonutBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
181Livadaru IonutChiajnaIlfovPremiu Orarvalidat
182Lucian OlaruBuhaiestiVasluiPremiu Orarin curs de validare
183Lup CiprianGeoagiuHunedoaraPremiu Orarin curs de validare
184Macare MariusTimisoaraTimisPremiu Orarin curs de validare
185Macovei Viorel-AndreiComanestiBacauPremiu Orarin curs de validare
186Manea AlexandruConstantaConstantaPremiu Orarin curs de validare
187Man Octavian Premiu Zilnicin curs de revendicare
188Margarit CorneliaTatarastii De JosTeleormanPremiu Orarin curs de validare
189Maria Valeria ZoricaDrobeta-Turnu SeverinMehedintiPremiu Orarin curs de validare
190Maria ViorelDrobeta-Turnu SeverinMehedintiPremiu Orarin curs de validare
191Maria Florin ValentinCostestiArgesPremiu Orarin curs de validare
192Marius Lungu Marius IonutBaia MareMaramuresPremiu Orarvalidat
193Matei MirceaStoenestiOltPremiu Orarin curs de validare
194Micle Horia IoanGiulestiMaramuresPremiu Orarin curs de validare
195Mihai Ciprian AntonioBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
196Mihai RoscaToplitaHarghitaPremiu Orarin curs de validare
197Mihaiu CiprianPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
198Mihalcea Florin IonTetoiuValceaPremiu Orarin curs de validare
199Militaru IulianBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
200Mircescu Stefan AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
201Miron GeorgetaGalatiGalatiPremiu Orarin curs de validare
202Mociornita ElenaPloiestiPrahovaPremiu Zilnicin curs de validare
203Mois AdinaBaia MareMaramuresPremiu Orarin curs de validare
204Moraru IonutBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
205Nae Georgiana Beatrice ClaudiaMaracineniArgesPremiu Zilnicin curs de validare
206Naiden IoanaBlejoiPrahovaPremiu Orarvalidat
207Nastase CorneliaGalatiGalatiPremiu Orarvalidat
208Nastase LucianSercaiaBrasovPremiu Orarin curs de validare
209Neacsu RobertDragaesti-UngureniDambovitaPremiu Orarin curs de validare
210Neagu AncutaBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
211Neagu Iulia AnaPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
212Neamtu LauraBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
213Neamțu IoanSalisteSibiuPremiu Orarin curs de validare
214Nechifor DorinBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
215Nedelcu IonutBacauBacauPremiu Orarin curs de validare
216Nedelcu Sandu FlorinBacauBacauPremiu Orarin curs de validare
217Negoescu VladPloiestiPrahovaPremiu Orarvalidat
218Negoita IonelChiajnaIlfovPremiu Orarvalidat
219Negrea DanielPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
220Nemes Ionut AlexandruBaicoiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
221Nichita ConstantinTulceaTulceaPremiu Orarin curs de validare
222Nichitean Petrica GeorgeMargineaSuceavaPremiu Orarin curs de validare
223Nicolae Catalin CristianMarunteiOltPremiu Orarin curs de validare
224Niculae Paul PaulPitestiArgesPremiu Orarvalidat
225Niculicea CristinaBabeniValceaPremiu Orarin curs de validare
226Nicusor AneculaeseiRediu (Scanteia)IasiPremiu Orarin curs de validare
227Nistorescu Cristian IonCalinestiArgesPremiu Orarin curs de validare
228Nohai Catalin IonutCandestiBuzauPremiu Orarin curs de validare
229Nyaradi Diana-MariaAvrigSibiuPremiu Orarin curs de validare
230Oancea BogdanStanilestiVasluiPremiu Orarin curs de validare
231Oancea ElenaDoicestiDambovitaPremiu Orarin curs de validare
232Oarza ConstantinDancuIasiPremiu Orarin curs de validare
233Olaru Loredana-ElenaVladestiArgesPremiu Orarin curs de validare
234Oprisan ViorelFocsaniVranceaPremiu Orarin curs de validare
235Ovidiu Laurențiu BunaciuBocsaCaras-SeverinPremiu Orarin curs de validare
236Palada Victor MihaiBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
237Parepa MarianIzvoarelePrahovaPremiu Orarin curs de validare
238Pasca LaurentiuTurnu MagureleTeleormanPremiu Zilnicin curs de validare
239Paul HornetBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
240Paun AntonBucurestiBucurestiPremiu Zilnicin curs de validare
241Păun Silvia ClaudiaCraiovaDoljPremiu Zilnicin curs de validare
242Paunescu CatalinTurnu MagureleTeleormanPremiu Orarin curs de revendicare
243Paval MihaelaBotosaniBotosaniPremiu Orarvalidat
244Pavel Laurentiu-AndreiBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
245Pavel Marius LaurentiuBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
246Petre Alexandru-Viorel BucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de prevalidare
247Petre Elena TatianaMaxenuBuzauPremiu Orarin curs de validare
248Petrea MihailBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
249Petrut Simona PetrutaLuncoiu De JosHunedoaraPremiu Orarin curs de validare
250Pirvan AdrianCraiovaDoljPremiu Orarin curs de validare
251Pirvu RemusCraiovaDoljPremiu Orarin curs de validare
252Pirvulescu Nicolae MihailMagureniPrahovaPremiu Orarin curs de validare
253Piu CostelPersunari (Gura Vadului)PrahovaPremiu Orarin curs de validare
254Plesu LucicaBrasovBrasovPremiu Zilnicin curs de validare
255Pop MihailaTulceaTulceaPremiu Orarvalidat
256Potec Nicolae MariusGura VaduluiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
257Preda Amalia AndreeaBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
258Prundea IonelaNehoiuBuzauPremiu Orarin curs de validare
259Raboveanu Adi Adi-RaducuCiupercenii NoiDoljPremiu Orarin curs de validare
260Rad Iudit RodicaLudusMuresPremiu Orarin curs de validare
261Radu Gheorghe GheorgheFierbintii De SusIalomitaPremiu Orarvalidat
262Rebenciuc Gretea GretaTimisoaraTimisPremiu Orarin curs de validare
263Rebenciuc Liliana LilianaCovaciTimisPremiu Orarin curs de validare
264Ridiche Constantin AlinBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
265Rigo IbolyaLungaCovasnaPremiu Orarvalidat
266Roibu Bianca MihaelaBucovPrahovaPremiu Orarin curs de validare
267Ropceanu MariusBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
268Rus MariusZalauSalajPremiu Zilnicin curs de validare
269Rusu GheorgheBrailaBrailaPremiu Zilnicin curs de validare
270Rusu IonelMadarjestiIasiPremiu Zilnicin curs de validare
271Rusu LaviniaCozmesti (Stolniceni-Prajescu)IasiPremiu Orarin curs de validare
272Sala Dorina MonicaSaceleBrasovPremiu Orarvalidat
273Sandor Jozsef BotondMalnasCovasnaPremiu Orarin curs de validare
274Sandu Sandel GabrielVideleTeleormanPremiu Orarin curs de validare
275Santa Sanda MariaRogozMaramuresPremiu Orarin curs de validare
276Sapunaroaia CorneliaPitestiArgesPremiu Orarin curs de validare
277Savu VladBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
278Scarlat VasileMurgeniVasluiPremiu Orarvalidat
279Schiau IoanDaia RomanaAlbaPremiu Orarin curs de validare
280Scurt AndreaLugasu De JosBihorPremiu Orarin curs de validare
281Seceac IxianaBistritaBistrita-NasaudPremiu Orarin curs de validare
282Serbanoiu Elena ElenaBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
283Seremet Elena ElenaMarsaSibiuPremiu Orarin curs de validare
284Sima CristianBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
285Simerea DanielVatra MoldoviteiSuceavaPremiu Zilnicin curs de validare
286Similie AlexandruDaia RomanaAlbaPremiu Zilnicin curs de validare
287Siminescu MariusBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
288Sirbu Ionut CatalinSloboziaGiurgiuPremiu Orarin curs de validare
289Slabu AdrianPitestiArgesPremiu Orarin curs de validare
290Slabu Mihaita ClaudiuCorbu NouBrailaPremiu Orarin curs de validare
291Smeu FlorinBrasovBrasovPremiu Orarin curs de prevalidare
292Sociu Mădălin Mihai Premiu Zilnicin curs de revendicare
293Solcanea CornelSloboziaIalomitaPremiu Zilnicin curs de validare
294Sorin Balamat MarianBuzauBuzauPremiu Orarvalidat
295Spiridon Monica MonicaBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
296Stan AntonCalarasiCalarasiPremiu Orarvalidat
297Stan ProfiraCalarasiCalarasiPremiu Orarvalidat
298Stanimir VladBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
299Sterie Mihai Gabriel Mihai GabrielTargovisteDambovitaPremiu Orarin curs de validare
300Stoian Daniel RemusAmaraIalomitaPremiu Orarin curs de validare
301Stoian Iordache Marius GabrielModeluCalarasiPremiu Orarvalidat
302Stoica CatalinBufteaIlfovPremiu Orarin curs de validare
303Stoica ElenaBusteniPrahovaPremiu Orarin curs de validare
304Stoica StefanBusteniPrahovaPremiu Zilnicin curs de validare
305Stoica Daniel DanielVedeaGiurgiuPremiu Orarin curs de validare
306Surcel ConstantinMisleaPrahovaPremiu Orarin curs de validare
307Szente Daniela Karina Premiu Orarin curs de revendicare
308Tănase Maria MihaelaBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
309Tanasie Ion MariusBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
310Tanasie MihaelaBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
311Ţapora Ioan-MihaiSanpetruBrasovPremiu Orarin curs de validare
312Tarlungeanu Gabriel AlinBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
313Tarnauceanu AncutaTimisoaraTimisPremiu Orarin curs de validare
314Tatarasanu AndreiBrasovBrasovPremiu Orarvalidat
315Telescu Ionuț AlexandruProdulestiDambovitaPremiu Orarin curs de validare
316Teodor IonBolintin-ValeGiurgiuPremiu Orarin curs de validare
317Teodorescu MadalinaFocsaniVranceaPremiu Orarin curs de validare
318Timis DavidTuzlaConstantaPremiu Orarvalidat
319Tirteata Angelica AngelicaCornu De Jos (Cornu)PrahovaPremiu Orarin curs de validare
320Țîțan Angelica-DanielaBaia MareMaramuresPremiu Orarin curs de validare
321Titu RobertPitestiArgesPremiu Orarin curs de validare
322Toader OanaCornuPrahovaPremiu Orarin curs de validare
323Todor AdrianDevaHunedoaraPremiu Orarvalidat
324Toma Alexandru StefanLugojTimisPremiu Orarvalidat
325Toma Mihai-GabrielJimboliaTimisPremiu Orarin curs de validare
326Trandafir Razvan Stelian Premiu Zilnicin curs de revendicare
327Tripon Gabriela GeorgetaPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de validare
328Trofin AlinBrasovBrasovPremiu Orarin curs de prevalidare
329Tuculanu ConstantinBucurestiBucurestiPremiu Zilnicvalidat
330Tudor AnaBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
331Tudorașcu Claudia LarisaBucovatDoljPremiu Orarvalidat
332Turcanu AloisBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
333Turcu VioletaBuzauBuzauPremiu Zilnicin curs de validare
334Turtulea AlexandruBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
335Ungureanu LaurentiuSinaiaPrahovaPremiu Orarin curs de validare
336Valcociu MihaitaFocsaniVranceaPremiu Orarin curs de validare
337Varodin Marian CristiBucurestiBucurestiPremiu Zilnicin curs de validare
338Vasilcoi Petruta LoredanaBrasovBrasovPremiu Orarin curs de validare
339Velcea EugeniuSlatinaOltPremiu Orarin curs de prevalidare
340Vicol Ovidiu IonelMosnita NouaTimisPremiu Orarin curs de validare
341Vieru DanutTimisoaraTimisPremiu Orarin curs de validare
342Vintila Marius DanielPloiestiPrahovaPremiu Zilnicin curs de validare
343Viorica Rosculet RosculetGugestiVranceaPremiu Orarin curs de prevalidare
344Vîrcan Ionuț SilviuDabuleniDoljPremiu Orarin curs de validare
345Vlad Alexandru-GabrielGalatiGalatiPremiu Orarin curs de validare
346Vlad Mariana MihaelaBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
347Vlad Mihai AdrianBucuIalomitaPremiu Zilnicin curs de validare
348Vladulescu Ciprian MihaiBucurestiBucurestiPremiu Orarvalidat
349Voicila Ion IonMioveniArgesPremiu Orarin curs de validare
350Voinea Ionela-RoxanaTargovisteDambovitaPremiu Orarin curs de validare
351Zamfir DorinRasnovBrasovPremiu Orarvalidat
352Zlate OvidiuBucurestiBucurestiPremiu Orarin curs de validare
353Zota Stefan LeonardPloiestiPrahovaPremiu Orarin curs de validare